Silniční doprava

Segment nákladní silniční dopravy zajišťuje celkové logistické řešení pro zákazníky se zaměřením na přepravu sypkých materiálů, včetně spedice, dopravy, terminálových služeb a přizpůsobení se průmyslovým návrhům.eophoka Přeprava sypkých hmot v silocisternách a sklápěčích


Silniční nákladní přeprava sypkých hmot v silocisternách a sklápěcích návěsech. Disponuje vlastní flotilou více jak 100 vozových souprav. Aktivně působí v regionu Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo a Rakousko. Manipulace hromadných substrátů se zaměřením na obsluhu dolů, těžbu uhlí a na obsluhu zadního palivového cyklu elektráren včetně řešení problematiky materiálů zadního palivového cyklu elektráren. Řešení problematiky vedlejších energetických produktů (popílek EN450, energosádrovec, škvára).

eophokatruck2

sajdok

sajdok


Silniční nákladní přepravy speciálních sypkých hmot v silocisternách převážně popel, uhlí, cement, vápno, vápenec, hydráty, strusky, maltové směsi aj. Dceřiná společnost EOP&HOKA.


spedica Your one-stop logistics solution


Společnosti SPEDICA LOGISTIC, s.r.o a SGC-LOGISTICS GmbH jsou součástí holdingu, který zajišťuje spediční a dopravní služby na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.

truck6