Silniční doprava

Segment silniční dopravy poskytuje zákazníkům kompletní logistická řešení specializovaná na přepravu sypkých materiálů jako popílek, uhelný prach, cement, vápno, vápenec a chemické granuláty pomocí silážních vozů, sklápěcích návěsů či posuvných podlah. Většinu těchto sypkých materiálů tvoří především průmyslové odpady, které přepravujeme k dalšímu zpracování, čímž snižujeme jejich ekologickou zátěž. Zaměřujeme se na silniční nákladní dopravu, a to jak s využitím vlastního vozového parku, tak i spedičních služeb.

epcargotruckinglogo Přeprava sypkých hmot v silocisternách a sklápěčích

Silniční nákladní přeprava sypkých hmot v silocisternách a sklápěcích návěsech. Disponuje vlastní flotilou více jak 100 vozových souprav. Aktivně působí v regionu Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo a Rakousko. Manipulace hromadných substrátů se zaměřením na vedlejší energetické produkty (popílek EN450, energosádrovec, škvára), vápno, mletý vápenec, cement, multiprach, chemické granuláty a na obsluhu zadního palivového cyklu elektráren včetně řešení problematiky materiálů zadního palivového cyklu elektráren.

eophokatruck2
truck6

spedica Your one-stop logistics solution

Společnosti SPEDICA LOGISTIC, s.r.o a SGC-LOGISTICS GmbH jsou součástí holdingu, který zajišťuje spediční a dopravní služby na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.Společnosti

image/svg+xml