Naše vize

Naším cílem je stát se důvěryhodným evropským lídrem v oblasti logistiky nabízejícím komplexní řešení od zajištění odborného personálu a hardware až po poskytování služeb.


vize_1

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

Klademe důraz na spolehlivost, efektivitu a vysokou kvalitu nabízených služeb v nákladní dopravě, v přepravě na železnici i silnici. Je pro nás důležité být spolehlivým a odpovědným partnerem pro naše zákazníky.

vize_2

KOMPLEXNOST

Naším cílem je nabízet špičkové a spolehlivé služby ve všech oblastech nákladní dopravy, která zahrnuje dopravu na železnici, silnici nebo intermodalní či spediční služby. Díky široké škále našich nabízených služeb umíme nabídnout komplexní přepravní řešení.

vize_3

ROZVOJ

Postupným růstem se stáváme nezávislým, flexibilním a klíčovým privátním operátorem v zemích střední Evropy. Neustále rozvíjíme segment kombinované přepravy. Expandujeme do dalších států v rámci kontinentu. Pokračujeme v rozšiřování a obnovování naší rozsáhlé flotily lokomotiv a nákladních vozů. Naším cílem je stát se nejlepším evropským dopravcem v nákladní železniční dopravě a patřit mezi regionální lídry v přepravě sypkých materiálů na silnici.Společnosti

image/svg+xml