Akvizice společnosti Plzeňská teplárenská, AUTODOPRAVA s.r.o.

Akvizice společnosti Plzeňská teplárenská, AUTODOPRAVA s.r.o.

Plzeň = naše nová „Pobočka" v západních Čechách

Rádi bychom Vás informovali o rozšíření našeho portfolia pod značkou EP Cargo Trucking o společnost Plzeňská teplárenská, AUTODOPRAVA s.r.o. (PTA), Plzeň. Akvizice společnosti byla dokončena dne 27. 12. 2019. Základem flotily PTA jsou sklopné návěsy (Hardox) a tzv. posuvky (WalkingFloor).

Dosavadní hlavní činností PTA je obsluha Plzeňské teplárny (PT) jak na vstupech (biomasa), tak hlavně na výstupech (odvoz popelovin). V současné době plánujeme, v součinnosti s ostatními společnostmi EP Cargo Trucking (HOKA/SAJDOK…), rozšířit činnost PTA o aktivity mimo PT jak ve sklopkách, tak hlavně v silocisternových přepravách. Zároveň plánujeme využít zázemí PTA pro naše stávající aktivity v regionu, které byly dodnes řízeny „na dálku".

Akvizicí v západních Čechách si rozšiřujeme naše působiště tak, abychom mohli poskytnout našim klíčovým zákazníkům přepravní služby po celém území ČR.


zpět na novinky


Vážení obchodní partneři,

celou situaci spojenou s koronavirem bedlivě sledujeme již od počátku nákazy a provádíme veškerá nezbytná opatření, abychom mohli našim zákazníkům poskytovat služby nepřetržitě a bez omezení. Během epidemie COVID-19 je doprava jedním ze zásadních pilířů k udržení ekonomiky. Díky oddanosti našich zaměstnanců jsme byli a jsme schopni nadále zajistit dopravu všech plánovaných vlaků a kamionů, a to i přes státní hranice.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem zaměstnancům společností SPEDICA, LokoTrain, LOCON, EP Cargo, EP Cargo Trucking, EP Cargo Invest, EP Cargo Poland, EP Cargo Deutschland, EP Intermodal za jejich vytrvalou práci a úsilí, které vynakládají v těchto náročných dnech.

Skvělá práce! Srdečně děkujeme!

Představenstvo společnosti