NOVINKY

EP Logistics International se stává 100 % vlastníkem společnosti LokoTrain

EP Logistics International se stává 100 % vlastníkem společnosti LokoTrain

Společnost EP Logistics International a.s., člen skupiny EPH, získala stoprocentní podíl ve společnosti LokoTrain, s.r.o.

Ke dni 30. 3. 2021 na základě dlouhodobé spolupráce a vzájemné dohody efektivně odkoupila 35 % podíl od spoluvlastníka a zakladatele společnosti LokoTrain pana Ing. Evžena Nečase.

EP Logistics International, a.s. zastřešuje logistické společnosti v rámci skupiny EPH, které provozují železniční i silniční dopravu a spedici ve střední Evropě. Společnosti skupiny EPLI zaměstnávají přes 400 osob, provozují 60 lokomotiv, 1.600 železničních vozů a 60 silocisteren. Mezi společnosti provozující železniční dopravu spadají například EP Cargo (CZ, PL, D), SPEDICA (se společností RML), EP Cargo Invest, LOCON a právě zmiňovaný LokoTrain.   

více na www.eplogistics.cz

 

LokoTrain, s.r.o. je licencovaný dopravce zajišťující komplexní služby a vzdělávání pro dopravce, provozovatele dráhy a firmy zabývající se opravou, údržbou a modernizací drážní infrastruktury. Mezi její portfolio služeb patří především pronájem lokomotiv (vícesystémové elektrické lokomotivy Siemens Vectron a elektrické lokomotivy pro střídavou trakci Škoda), výkon služby strojvedoucích, vozmistrů a vedoucích posunu včetně profesionálního řízení železniční dopravy dispečerský aparátem. Společnost disponuje i certifikovaným školícím střediskem, kde provádí různá školení, kurzy, poradenství a konzultace v oblasti provozování dráhy a drážní dopravy. To vše ve třech státech (CZ, SK, PL), kde je také držitelem certifikátu bezpečnosti.

více na http://www.lokotrain.eu/


zpět na novinkySpolečnosti

image/svg+xml